Klima ve Beyaz Eşya Teknik Servisi - İzmir

[email protected]+905549634620

Beyaz Eşya ve Kombi Teknik Servisi, Onarım, Bakım Hizmetleri.

İzmirin Tüm Bölgelerinde. Uygun Fiyatlarla ve Profesyonel İşçilik. Garantili Orjinal Yedek Parça.

Buzdolabı, Klima, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın, Ocak, Davlumbaz, Kurutma Makinası, Şofben, Termosifon, Ankastre Ürünlerinizi; Arıza, Tamir ve Bakım Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.

Arayın Bilgi Alın - 0554 963 46 20 (Cep)

0232 243 11 40 (Merkez) - 0232 754 57 83 (Şube 1) - 0232 454 10 99 (Şube 2)

izmir-harita

Destek Formu

Please add Contact E-mail in Theme Options > Getting started > General

Beyaz Eşya ve Kombi İzmir Teknik Servisi, Bakımı, Onarımı.

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Ankastre ürünleri konusunda garantili ve profesynel teknik servis hizmeti sunmaktayız. Arızalı ürünlerinizi isterseniz kapınızdan teslim almakta, isterseniz olduğu yerde tamir ve bakımını yapmaktayız.

Gezici servisimiz sayesinde iletişim adreslerinden bizlere ulaştığınızda en yakın servisimizi sizlere kısa süre içerisinde yönlendirilir. Bu sayede sizlerde güvenle ürünlerinizi bizlere teslim edebilirsiniz. Tamir edilmiş ürünleri 2 iş gün içerisinde teslimatını yapmaktayız.

Sizler için İzmir bölgesinin tüm bölge ve semtlerine servis araçlarımızla beraber hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde yerinde sorunlarınızın tespit işlemlerini yapıp çözümler üretip anında sonuca ulaşıyoruz.

Servisi olarak ürünlerinizi bakımının ardından sağlıklı bir şekilde kullanmalarını sağlamakla beraber parça değişikliği durumlarında en az 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz.
Uygun Fiyata Teknik Servisi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Firmamız Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti, Bakım Hizmeti, Onarım Hizmeti, Arıza Tespit Hizmeti Vermektedir. Uygun Fiyatlarla Ankastre, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Klima, Kombi, Termosifon Ve Fırın, Ocak Gibi Tüm Elektrikli Ev Aletlerinizi 1 Yıl Garantili Orijinal Yedek Parça Ve Profesyonel İşçilik İle Yetkili Servis Düzeyinde Tamir Ediyoruz.

Firmamız Ürünleri Konusunda 10 Yıllık Tecrübeye Sahiptir. İzmir İlinde Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Haftanın 7 Günü 24 Saat Hizmetinizdedir. Bizimle İletişime Geçin. Bizden Fiyat Almadan Ürünlerinizi Profesyonel Olmayan Kişilere Teslim Etmeyin. Uygun Fiyat Ve Profesyonel İşçilik Tüm Beyaz Eşya, Ankastre Ürünleri, Kombi, Klima Ve Termosifon Ürünlerinde Bir Telefonla Kapınızda.

Hızlı, Güvenilir Ve Profesyonel İzmir Teknik Servis Hizmeti. Karşıyaka, Buca, Bornova, Karabağlar ve Çiğli gibi İzmir'in tm bölgelerinde teknik servis hizmetini bizden alın.